Forum UWIELINY - forum mieszkańców i sympatyków miejscowości Strona Główna UWIELINY - forum mieszkańców i sympatyków miejscowości
Zapraszam wszystkich do rozmowy

Powiatowy finał edycji konkursu: Bezpieczna droga do szkoły

Marcin z Uwielin

Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 1073

Skąd: Uwieliny

PostWysłany: Pią 21:09, 07 Paź 2011    Temat postu: Powiatowy finał edycji konkursu: Bezpieczna droga do szkoły

Uwieliny górą. Powiatowy finał edycji konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

W środę 28 września 2011 r. w Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Konstancinie- Jeziornej odbył się powiatowy finał edycji konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”. Zawodnicy zmierzyli się w części teoretycznej – teście sprawdzającym wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej i praktycznej – kierowaniu rowerem na torze przeszkód.

Po pierwszej części do finału konkursu zakwalifikowało się 5 uczniów Szkoły Podstawowej w Uwielinach, 5 z Publicznego Gimnazjum w Uwielinach. W finale nasi uczniowie odnieśli wielki sukces. W kategorii „Dziewczęta Szkoły Podstawowej” pierwsze miejsce zajęła Inez Pogorzelska z klasy Vb, wygrywając nowoczesny rower. Na trzecim miejscu uplasowała się Paulina Ratajczyk z klasy Va i otrzymała w nagrodę odtwarzacz MP4. W kategorii „Dziewczęta Gimnazjum” drugie miejsce zajęła Weronika Szczytowska z klasy IB nagrodzona aparatem fotograficznym. Na trzecim miejscu podium znalazł się Kamil Tyborowski, który otrzymał odtwarzacz MP4.

Do finału konkursu zakwalifikowało się również 4 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Prażmowie. Trzecie miejsce zajął Marceli Górzyński, który został nagrodzony odtwarzaczem MP4.

W Uwielinach opiekunem i nauczycielem odpowiedzialnym za przygotowanie dzieci i młodzieży do konkursu była Zenona Żeglicz- Dudkiewicz, w Prażmowie Ewa Szczepańska. Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów. Ich spektakularne osiągnięcia są najlepszym dowodem na to, że procentuje zaangażowanie naszego regionu w promowanie zdrowego stylu życia oraz dbanie w szkole o równomierny rozwój intelektualny i fizyczny naszych wychowanków.

Joanna Berdel

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Marcin z Uwielin dnia Pią 21:11, 07 Paź 2011, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum UWIELINY - forum mieszkańców i sympatyków miejscowości Strona Główna -> Szkoła w Uwielinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)