Forum UWIELINY - forum mieszkańców i sympatyków miejscowości Strona Główna UWIELINY - forum mieszkańców i sympatyków miejscowości
Zapraszam wszystkich do rozmowy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marzec 2017 w Centrum Kultury w Piasecznie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum UWIELINY - forum mieszkańców i sympatyków miejscowości Strona Główna -> Okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ośrodek Kultury
Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 125
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 13:35, 24 Lut 2017    Temat postu: Marzec 2017 w Centrum Kultury w Piasecznie

KALENDARIUM
MARZEC 2017


WYDARZENIA
2 (czwartek) – godz. 12:00 - pokaz filmu „Dywizja Nastolatków” – reż. A. Czerniakowska (spotkanie w ramach Narodowego Dnia Pamięci „ Żołnierzy Wyklętych” ), sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.

4 (sobota) – godz. 18:00 - XXI Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej, wystąpią: Piotr Bukartyk z zespołem ( Krzysztof Kawałko – gitara, Marek Błaszczyk – piano) , Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w przedsprzedaży 30 zł, w dniu koncertu 40 zł.

ARTYŚCI:
Paweł Wójcik to artysta pochodzący z Płocka. Twórczość rozpoczął już jako dojrzały mężczyzna - od 2011 r. pisze teksty i muzykę, które przekłada na śpiew oraz grę na gitarze. Piosenki szybko przyniosły mu uznanie publiczności i nagrody, m.in. Grand Prix na festiwalu w Ostrołęce oraz nagrodę im. Wojciecha Bellona na 48 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Podczas występów Wójcikowi towarzyszy na fortepianie Tomasz Sarniak, co sprawia, że utwory są bardziej liryczne.

Pierwszy album "Piosenki za szkłem" ukazał się w 2013 r. i został entuzjastycznie przyjęty przez odbiorców. Już w 2014 r. artysta wydał drugą płytę "Obrazki", na której znalazło się 15 piosenek inspirowanych twórczością lub życiem malarzy, poetów, pisarzy i pieśniarzy, którzy wywarli wpływ na twórczość Pawła Wójcika. Trzecia studyjna płyta ma być taka, jak podpowiada jej tytuł - "Uliczna", czyli bardziej "chropowata".

Piotr Bukartyk - autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką. Szerokiej publiczności znany od lat m.in. z piątkowych audycji "Urywki z Rozrywki" w radiowej Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte hitami np. „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, czy „Małgocha".
Od września 2012 w programie TVP 2 „Kocham To Co Lubię” Wojciecha Manna, można było na stałe usłyszeć i zobaczyć Bukartyka z jego pełnym Zespołowym składem. Piotr Bukartyk z Zespołem regularnie pojawia się w line-upie Woodstocku, popełnił także piosenkę „Z tylu Chmur”, która stała się hymnem tego największego w Polsce Festiwalu (ok. 700 000 tys. Uczestników).
Z Piotrem Bukartykiem wystapią muzycy: Marek Błaszczyk - piano, Krzysztof Kawałko - gitara

PIASECZYŃSKI ZLOT PIOSENKI RÓŻNEJ
Pierwotnie przegląd piosenki z nurtu „piosenki artystycznej”, nominujący do Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, obecnie koncerty/recitale artystów piosenki literackiej i kabaretowej.
Korzenie PZPR tkwią w zespole Parasol Poetica. W tym środowisku narodziła się idea „Świeczowisk z Parasolem” – wspólnego śpiewania w trakcie wieczornych spotkań przy świecach i gitarze. We wrześniu 2015 minęło 21 lat od pierwszego Świeczowiska. Naturalną konsekwencją tych spotkań był pomysł zorganizowania przeglądu piosenki. Na początku miała to być piosenka autorska, jednak ze względu na dużą ilość tego typu przeglądów w kraju postanowiliśmy, że w Piasecznie będzie można zaprezentować wszystko, co można nazwać piosenką, oczywiście ciągle pozostając w nurcie „piosenki artystycznej”. Długo rozmyślaliśmy nad nazwą i po wielu dyskusjach zdecydowaliśmy się na Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej (PZPR), między innymi ze względu na intrygującą dwuznaczność w skrócie. Podczas pierwszego PZPR w jury zasiedli: Agnieszka Fatyga, której recital zakończył imprezę, Piotr Sawicki i Mirek Łączyński, który jak się później okazało na wiele lat związał się z imprezą. Do 2012 w Zlocie wzięło udział ponad 500 wykonawców z całej Polski, wielu z nich zrobiło prawdziwe kariery na scenie piosenki literackiej. W jury zasiadali między innymi: Elżbieta Adamiak, Stanisław Szczyciński, Andrzej Poniedzielski, Kasia Stankiewicz, Mariusz Lubomski, Robert Kasprzycki, Andrzej Ozga, Magda Turowska, Teresa Drozda. Stałym jurorem (od 2 przeglądu) był Artur Liwiński. Od 2006 PZPR został wpisany na listę przeglądów kwalifikujących do Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i jako pierwszy na tej imprezie reprezentował nas Marcin Skrzypczak z Pomorza. W 2013 roku po raz pierwszy nie odbył się konkurs piosenki, PZPR stał się imprezą promującą tych, którzy mają już na swoim koncie wiele dokonań artystycznych.

10 (piątek) – godz. 19:00 – „ To mój blues” – koncert piosenek Tadeusza Nalepy – sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 10 zł.
To będzie niezapomniany bluesowy wieczór. Znani piaseczyńscy artyści zagrają i zaśpiewają ponad 20 znakomitych piosenek Ojca Polskiego Bluesa. Nasz koncert to również hołd złożony Wielkiemu Artyście w 10 rocznicę Jego śmierci. Serdecznie zapraszamy.
WYKONAWCY:
Sławek Kosiński,
Paweł Górski,
Brunon Niewiński,
Dariusz Król,
Adrian Zduńczyk,
Anna Posudziejewska oraz muzycy towarzyszący.

11 (sobota) – godz. 18:00 – „Kobiet Galeria” – koncert wokalistów ogniska muzycznego Centrum Kultury, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.
Koncert pt. KOBIET.GALERIA, uczestników zajęć z emisji głosu, będziemy snuć piosenkowe opowieści o kobietach mądrych, nieszczęśliwych, tych na zakręcie, ale nie tylko....Wpleciemy trochę śmiechu, żartu i zadumy.

12 (niedziela) – godz. 19:00 - Niedziela z Jazzem – „Zagrajcie nam swoją muzykę” - Witold Janiak Trio, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 20 zł.

"Zagrajcie swoją muzykę..." Witold Janiak Trio to dziewięć autentycznych, ludowych melodii w autorskim opracowaniu. Brzmieniowo jest to kontynuacja formuły jazzowego trio. Potwierdzeniem atrakcyjności tego składu były sukcesy podczas krajowych i zagranicznych koncertów, promujących poprzednią płytę ("Cinema meets Jazz"). Tak jak poprzednio, grają ze mną znakomici, młodzi muzycy - Rafał Różalski na kontrabasie i Kamil Miszewski na perkusji. W najnowszych nagraniach nasz styl, rozpoznawalny już i lubiany przez publiczność, łączący w sobie jazzowe środki ekspresji z przystępnością przekazu, wzbogacony został o elementy nieodmiennie kojarzące się z polskością. Nie jest to jednak tylko mechaniczne przełożenie ludowych motywów na język jazzu. Staramy się stworzyć nową jakość, inspirowaną duchem polskiej wsi. Budujemy subiektywną, energetyczną, chwilami nostalgiczną opowieść o naszej kulturze, tradycji i tożsamości. Po prostu "Polish Jazz".

zagrajcie swoją muzykę
Z powstaniem tej płyty wiąże się pewna opowieść. Historia ta wydarzyła się naprawdę i stała się przyczyną nagrania tego materiału. Otóż na pewnej polskiej uczelni odbywały się jazzowe warsztaty z udziałem znakomitych, czarnoskórych muzyków. W pewnym momencie jeden z nich, lekko już znużony doskonale znanym repertuarem,
powiedział do studentów:
"Słuchajcie, ta muzyka pochodzi ze Stanów i jej historię każdy z nas dobrze zna. Wszyscy wszędzie ją gramy
i to jest super. Ale my chcielibyśmy poznać trochę lepiej Was i Wasze korzenie. Zagrajcie swoją muzykę!"
Zapadła cisza….

14 (wtorek) – godz. 20:00 - OFF-spring INTRO - „Młody Sherlock Holmes” Niemy Movie - sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.

Niemy Movie - muzyka i dubbing na żywo do klasyki niemego kina.
Niemy movie to zespół czterech muzyków i aktora, wykonujących na żywo muzykę i dubbing do niemych filmów. Filmy w naszej interpretacji nabierają kolorów i humoru: ilustrujemy je muzyką w wielu stylach, a postacie obdarzamy indywidualnymi głosami. Każdy z muzyków jest multiinstrumentalistą. Poruszamy się swobodnie w różnych konwencjach, od klasyki po rozrywkę, od teatralnego patosu po kreskówkowy slapstick. Zmieniamy instrumenty w trakcie filmu, a lektor na jednym oddechu naśladuje Króla Kier i Alicję. Efektem jest mozaika barw i emocji, kolory, które wykraczają poza odcienie szarości na ekranie.

16 (czwartek) – godz. 18:00 - występ sekcji perkusyjnych Centrum Kultury, Kuźnia Rocka, ul. 17 stycznia 4, wstęp wolny.
W programie: utwory i aranżacje Andrzeja Deli, Dream Theater, J.S. Pratt, S. Gadd, R. Latham. Wystąpią soliści, duety, tria oraz zespoły: CK Drums i CK Drumbit.
Opieka artystyczna : Andrzej Dela

17 (piątek) – godz. 19:30 - spektakl „Jak Gyom zostawał starszym panem” – premiera teatru Etna, reż. Anna Kolanowska, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.
Jak przystało na filozoficzną powiastkę historyczną, Gyom stawia nam więcej pytań niż daje odpowiedzi. Sprowadzenie bohaterów do papierowych, płaskich postaci stawia możliwość przyjrzenia się sytuacji z pewnego dystansu.

Czy ułatwi nam on zadanie własnych pytań? O nas? O świat, w którym żyjemy? Gyom nie szuka siebie. Gyom chce być tylko odpowiednio postrzegany. Ilekroć słyszę, że wybór „odpowiednich” studiów ma być receptą na udane życie- widzę Gyoma w ostatniej scenie spektaklu.

Tym bardziej cieszę się, że moi młodzi aktorzy zmierzyli się z tym niełatwym scenariuszem, zadając te najważniejsze pytania sobie i publiczności.
Zapraszam. Anna Kolanowska

18 (sobota) – godz. 18:00 - Tablao de Flamenco – koncert flamenco, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w przedsprzedaży 15 zł, w dniu koncertu 20 zł.

Po raz pierwszy w Polsce uznana w Hiszpanii z za granicą gwiazda flamenco z Madrytu - Natalia MEIRINO.
Skład zespołu:
Natalia Meirino- taniec
Jakub Wagner- gitara
Mateo Gallito- śpiew, cajon i taniec
Małgorzata Wołyńczyk- taniec
Tradycyjny koncert flamenco z udziałem artystów z Polski i z Hiszpanii, od lat zajmujących się zgłębianiem tej sztuki. Spektakl ukazujący polskiej publiczności głębię emocji płynących ze związku tańca, śpiewu i muzyki typowych dla Andaluzji. W programie koncertu pojawią się tradycyjne formy, w znacznej mierze polegające na improwizacji, opartej na doświadczeniu wykonawców i ich gruntownej wiedzy dotyczącej prawideł sztuki flamenco. To duchowa uczta zarówno dla znawców flamenco, jak i dla tych, którzy nie zetknęli się jeszcze z tą niezwykłą sztuką.

21 (wtorek) – godz. 20:00 – „Byle nie o miłości” - koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w 20 rocznicę śmierci artystki. Wystąpią: Nula Stankiewicz (śpiew), Janusz Strobel (gitara), Andrzej Jagodziński (fortepian), sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 20 zł.

Koncert piosenek Osieckiej w wykonaniu Nuli Stankiewicz, Janusza Strobla oraz Andrzeja Jagodzińskiego.

Nula Stankiewicz
Każdy, kto choć raz zetknął się z tą Artystką wie, że jej znakiem rozpoznawczym jest łączenie poezji oraz jazzu. Liryzm i poetyckość, która w przypadku Nuli nie ma nic wspólnego z patetycznością, wspaniale współgra z muzyką tego rodzaju. Nula mówi o sobie:
„Nie, nie jestem piosenkarką jazzową”, ale zawsze zaprasza do współpracy wybitnych przedstawicieli tego gatunku. Od kilkunastu lat na stałe współpracuje z Januszem Stroblem. Tworzą niesamowity duet. Ona - subtelna, klimatyczna, śpiewająca piękną barwą, znakomicie przekazująca sens śpiewanych utworów. On - wirtuoz gitary, komponujący piosenki, które tworzą katalog standardów polskiej klasyki gatunku.
Tym razem, aby upamiętnić 20-lecie śmierci wspaniałej poetki Agnieszki Osieckiej, stworzyli recital o dość przewrotnym tytule:

Byle nie o miłości
To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje poetki i dla tych, którzy są ciekawi nowych interpretacji. To recital, w którym nie brakuje znanych przebojów,
ale są także piosenki mało popularne. Kilkanaście utworów, miniaturowych opowieści w nieprzypadkowej kolejności. A i pomiędzy piosenkami nie zabraknie Agnieszki Osieckiej - we własnej osobie: Poetka będzie obecna we wspomnieniach, w listach i na fotografiach. Byle nie o miłości - to więcej niż koncert…..
Wystąpią:
Nula Stankiewicz - śpiew
Janusz Strobel – gitara klasyczna
Andrzej Jagodziński – fortepian, akordeon

23 (czwartek) – godz. 19:00 – „Skrzyneczka z bukowego drewna”, premiera teatru CHACHAHIHIHEHE, reż. Ewa Kłujszo, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.

Premiera spektaklu Teatru CHACHAHIHIHEHE. Scenariusz powstał według opowiadania Jerzego Ficowskiego, reżyseria Ewa Kłujszo. Młody Cygan Bachtało wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje szczęście, zabiera z sobą skrzyneczkę z bukowego drewna, którą przed wielu laty podarowała jego matce drzewna Matuja.
25 (sobota) – godz. 13:00 - Piaseczyński Pokaż Talent – przesłuchanie, Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, wstęp wolny.

DLA DZIECI
4 (sobota) – godz. 11:00 – warsztaty Sztuczki ze sztuką – „Kto na nas patrzy z obrazów”, zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat, Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10, wstęp 10 zł, obowiązują zapisy.

Kto patrzy na nas z obrazów
Zajęcia wprowadzają pojęcie portretu. Opowiemy sobie, kto może być sportretowany i dlaczego osoby na obrazach trzymają w rękach różne przedmioty. Czy na portrecie może być więcej niż jedna osoba i czy można namalować tylko nogi?
Dla dzieci w wieku 5-12 lat.
Zapisy [link widoczny dla zalogowanych], 227372399

5 (niedziela) – godz. 14:30 i 16:00 – Bajkowe Spotkanie - „ Czerwony Kapturek” - teatr Bajlandia, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 10 zł.

W niedzielę zapraszamy serdecznie rodziców z dziećmi na nowy cykl przedstawień dla najmłodszych BAJKOWKE SPOTKANIE (d. Bajkowa niedziela). Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom zapraszamy do sali Domu Kultury na spektakle o godzinie 14:30 i 16:00. Zmieniliśmy także cenę biletów. W tym cyklu wszystkie bajki będą kosztować 10zł. Honorujemy Karty Dużej Rodziny.

Pierwszym przedstawieniem będzie nowa odsłona znanej opowieści „Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru Bajlandia. Spektakl oparty jest na podstawie tekstu Jana Brzechwy. Klasyczna bajka w całkowicie nowej wersji, opowiedziana lekko, barwnie i z humorem.
Spektakl jednoczy całą salę. Dzieci uczestniczą w wyprawie Czerwonego Kapturka do Babci podpowiadając jej którędy ma iść albo gdzie się schował zły wilk. Jest to pełen emocji i śmiechu spektakl, przepełniony muzyką i tańcem, a piękne stroje aktorów sprawiają, że godzinne spotkanie staje się przyjemnością dla najmłodszej widowni.

11 (sobota) – godz. 15:00 - Klubowy Teatrzyk - „Zając Wiercipięta” – teatr Kuffer, Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14, wstęp 10 zł.
Zając Wiercipięta - Teatr Kuffer

Ekologiczna bajka o perypetiach leśnych zwierząt posiadających zabawne ludzkie cechy. O przyjaźni, porach roku. Ciepło, kabaretowo i wiosennie. Tytułowy bohater Zając Wiercipięta – mieszka w lesie i tam spotyka go wiele zaskakujących przygód. Jest sowa, która uczy w leśnej szkole, motyl chwalipięta, który pożycza Wiercipięcie swoje skrzydła, kaczor, który uczy wszystkich gimnastyki i oczywiście przebiegły wilk, któremu nigdy nie udaje się złapać zająca. Interakcja. Wesołe piosenki, kabaretowa forma. Spektakl dla dzieci.
13 (poniedziałek) – godz. 10:30 - Teatralny Poranek - „Mały Książę”- teatr Expoart, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 10 zł.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że ta niezwykła opowieść powinna być „lekturą obowiązkową” dla każdego.
Inscenizacja, którą Państwu proponujemy rozgrywa się współcześnie, na dworcu kolejowym. Mały Książę zagubiony na „pustyni” dworcowego peronu spotyka wciąż nowych podróżnych pędzących w pośpiechu za ….......? No właśnie. Za czym?
Na to i inne pytanie próbują odpowiedzieć młodzi aktorzy.
Spektakl może być doskonałym punktem wyjścia do omówienia lektury ale i do lekcji wychowawczej. Antoine de Saint-Exupéry stawia bowiem pytanie ponadczasowe.
Spektakl grany był na Piaseczyńskich Teatraliach Sobótkowych i na scenie kameralnej Przystanku Kultura. Spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności. Grają w nim niezwykle utalentowani uczniowie

18 (sobota) – godz. 11:00 - Bajki z Kliszy - pokaz bajek z retro rzutnika oraz rodzinne warsztaty plastyczne, Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, wstęp wolny.

18 (sobota) – godz. 14:00 - Klubowe Bajeczki - pokaz bajek z retro rzutnika, Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14, wstęp wolny.

19 (niedziela) – godz. 14:30 i 16:00 – Bajkowe Spotkanie - „Co w brzuchu piszczy , czyli...ratunku dzidziuś”- teatr Kuffer, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 10 zł.
W ramach cyklu BAJKOWE SPOTKANIA (d. Bajkowa niedziela) zapraszamy na bajkę Teatru Kuffer "Co w brzuchu piszczy, czyli... Ratunku dzidziuś!"
Był raz sobie mały domek. Jak w serialu oczywiście. Mały domek no i komin, pewnie taki widzieliście… Zwariowane przygody i ważny problem pojawienia się w domu rodzeństwa. To spektakl familijny, w zabawny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych. Jest złośliwy kocur i myszka która ratuje Kubusia z opresji, kominiarz i pomocnik kominiarza. I jest dzidziuś, który sprawia, że rodzice nie mogą nadążyć z wymianą pieluch a starszy brat - czuje się samotny i opuszczony. Mądrze, ale śmiesznie, kabaretowo i z morałem.
Przedstawienie interaktywne. Scenografia: Urszula Kubicz-Fik. Spektakl dla dzieci.

21 (wtorek) – godz. 16:00 - Powitanie wiosny – zabawa z konkursami, Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, wstęp wolny.

24 (piątek) – godz. 9:45; 10:45 i 11:45 – „Pod boki z przytupem” – Filharmonia Narodowa dla dzieci, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 8 zł.

WARSZTATY, KONKURSY i FESTIWALE

13 (poniedziałek) – godz. 10:00 - kurs komputerowy od podstaw dla seniorów, 10 spotkań po 60 min, 2x w tygodniu, zapisy osobiście w Recepcji Przystanku Kultura pl. Piłsudskiego 9, koszt 140 zł za cały kurs (10 spotkań).

18 (sobota) – godz. 15:00-16:15 oraz 19 (niedziela) godz. 11:00-12:15 - warsztaty flamenco z Natalią Meirino (warsztat dla osób tańczących min. 1 rok), cena warsztatu 120zł/ 2 spotkania, zapisy: [link widoczny dla zalogowanych], tel. 793-333-080.

25 (sobota) – godz. 9:00 - Kurs Pierwszej Pomocy udzielanej dzieciom, Przystanek Kultura pl. Piłsudskiego 9, zapisy [link widoczny dla zalogowanych] cena 90 zł, liczba miejsc ograniczona.

20 (poniedziałek) – godz. 9:00 - Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" – eliminacje gminne, kategoria gimnazjum, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.

20 (poniedziałek) – upływa termin zgłoszeń na konkurs „Pokaż swój komiks” – szczegóły i regulamin na [link widoczny dla zalogowanych]

27 (poniedziałek) – godz. 9:00 - Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" – eliminacje gminne, kategoria szkoły podstawowe, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.

31 marca (piątek) oraz 1 kwietnia (sobota) – godz. 9:00, EFFKA - Festiwal Małych Form Teatralnych. Szczegóły i regulamin na [link widoczny dla zalogowanych] sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.

SPOTKANIA

6 (poniedziałek) – godz. 18:00 - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, wstęp wolny.

11 (sobota) – godz. 10:00 - spotkanie Piaseczyńskiego Klubu Poszukiwaczy Historii, Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10.

14 ( wtorek) – godz. 12.00 – spotkanie Związku Emerytów , sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49

15 (środa) – godz. 16:00 - spotkanie Towarzystwa Przyjaciół Piaseczna, Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10.

27 (poniedziałek) – godz. 18:00 – „Spotkanie z historią”, Klub Kultury w Złotokłosie, ul. 3 Maja 30, wstęp wolny.

30 (czwartek) – godz. 11.00 – spotkanie Związku Niewidomych, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
każda środa, godz. 11:00
sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49

KLUB KLASY KOBIET
7 i 21 (wtorek), godz. 18:00
Przystanek Kultura , Pl. Piłsudskiego 9


WYSTAWY
Maria Dąbrowska z wizytą w Piasecznie
Wystawę można oglądać do 11 marca w Muzeum Regionalnym, pl. Piłsudskiego 10.

Wystawa fotografii – „ Ptaki zalesiańskie” – Krzysztof Merski,
Wstawę można oglądać od 6 marca w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3.

Wystawa prac dzieci inspirowana wystawą fotograficzną ptaków . Opieka artystyczna - Maciej Zadrąg. Wystawę można oglądać od 20 marca. Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3, wstęp wolny.

„Wokół pałacu i dworu” – wystawa fotografii,
Wystawę można oglądać od 21 marca w Muzeum Regionalnym, pl. Piłsudskiego 10.

KONKURSY

KONKURS: POKAŻ SWÓJ KOMIKS!
Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza wszystkich, którzy chcą pokazać swój talent do wzięcia udziału w konkursie „Pokaż swój komiks”. Konkurs dedykowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 6-9 lat, 10-13 lat oraz 14-19 lat, którzy są mieszkańcami powiatu piaseczyńskiego. Treść i forma konkursowych prac jest dowolna, wystarczy przynieść je na recepcję Przystanku Kultura lub zgłosić mailowo na adres [link widoczny dla zalogowanych]. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 marca 2017. Na laureatów czekają nagrody ufundowane przez Centrum Kultury w Piasecznie, Sklep Oaza Komiksu Piaseczno oraz Wydawnictwo Widnokrąg. Wyniki ogłosimy na Festiwalu Przystanek: Komiks 02 kwietnia 2017. Szczegółowy regulamin: [link widoczny dla zalogowanych]

KONKURS PLASTYCZNY „ABSTRAKCJA”
Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza uczestników zajęć organizowanych przez Centrum Kultury w Piasecznie, którzy chcą pokazać swój talent do wzięcia udziału w konkursie „ABSTRAKCJA”. Konkurs dedykowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 6-9 lat, 10-14 lat, 15-18 ORAZ 19+ lat. Praca konkursowa ma być abstrakcją wykonaną w dowolnej technice (rysunek, malarstwo, kolaż, rzeźba itp.). Pracę trzeba przynieść na recepcję Przystanku Kultura do dnia 3.044.2017. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 marca 2017. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe. Wyniki ogłosimy w dniu 17.04.2017 r. Szczegółowy regulamin: [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum UWIELINY - forum mieszkańców i sympatyków miejscowości Strona Główna -> Okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin